Blog

Kastamonu Reklam Firması
Kastamonu Reklam Firması
KASTAMONU REKLAM hizmet verdiği müşterilerine kurumsal resim tümlüğü önemseyen, yenilikçi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla, gün geçtikçe başarılarına yenilerini eklemeyi hedeflemektedir.

Kastamonu Web Rasarım
Kastamonu Web Rasarım
Kastamonu'da ihtiyaçlara yönelik pratik web yazılımları geliştiren, genç ve dinamik, kalite odaklı kuruluş.

E Ticaret Sitesi
E Ticaret Sitesi
E-ticaret sitelerine yazılımı konusunda profesyonel destek, hizmet ve altyapı sağlayan KASTAMONU REKLAM, gelişmiş ve benzersiz e ticaret paketleri sunar.


Tasarım

Web Sitesi Tasarımı

Web siteniz, sizin ve markanızın sanal dünyadaki kapısıdır. Web sitenizin tasarımı, sizi en iyi ve doğru yansıtacak şekilde, mobil uyumlu olarak hazırlanmalıdır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik, firmanızın dijital kişiliğidir. Sizi diğer firmalardan farklı kılacak ve bir adım öne çıkarıcak en büyük etken renkleriniz, logonuz ve mottonuzdur.

Grafik Tasarım

Markanızı en iyi şekilde anlatacak basılı ve dijital tasarımları yenilikçi fikirler ile hazırlayabilir ve dönüşümlerinizi arttırabiliriz.

Yazılım

Web Sitesi

Web sitenizi yönetmek, yeni ürün, hizmet veya içerik eklemek için dinamik, kontrol paneli olan ve kullanımı kolay bir web sitesine ihtiyacınız vardır.

Mobil Uygulama Geliştirme

Google Android ve Apple iOS işletim sistemleri ile çalışan mobil cihazlar için native veya hybrid uygulamalar geliştirebilir, ve yayınlayabiliriz.

Özel Yazılım Çözümleri

KRM, ERP, E-Ticaret veya hiç bir kalıba oturmayan bir projeniz, fikriniz var ise, size özel yazılım ve çözümler üretebilir, yazılımlar geliştirebiliriz.

Tescil

Marka Tescili

Marka Patent Tescili en hızlı başvuru kastamonureklam.com'da. Markanızı hemen tescil ettirin, karlı çıkın.

Kalite Belgelendirme

iso 9001, iso 2200

Promosyon

Promosyon Kalem, Anahtarlık, Çakmak, Küp Blok, Bloknot, Kalemlik, Saat, Masa seti, Oto Kokusu...

Son Çalışmalarımız